הסיפור הסוחט דמעות של אלקסה נערת ליווי

הסיפור הסוחט דמעות של אלקסה נערת ליווי

רוב הגברים מאמינים כי נערות ליווי נולדו כאלו, ומרביתם אינם נעצרים לרגע לחשוב איך הן בדיוק הגיע למצב שהן עוסקות בזנות. למען כל אלה החלטתי לספר את הסיפור האישי שלי.

ובכן, שמי אלסקה. מאז ומתמיד אהבתי לעשות סקס, אבל רק בשביל ההנאה, ובטח שלא כזונה. הכל התחיל כאשר לפני חמש שנים פגשתי גבר מסוקס, לבוש בטוב טעם, עונד תכשיטים שמעידים על מצב כלכלי טוב למדי, ושרמנטי במיוחד. הוא ניגש אליי פתאום ברחוב ואמר לי שקוראים לו ספי. ספי הציע לי להיכנס לוולו החדשה שלו ולנסוע עמו למימוש חוויה שמעולם לא אשכח, ושהוא ידאג לי לכל צרכיי, לרבות הבגדים.

בהתחלה לא ממש ירדתי לסוף דעתו, ואמרתי לו – תמתין, מיד אחזור אליך עם תשובה. שוחחתי עם חברותיי והן הסבירו לי כי הוא מעוניין בשירותי סקס תמורת תשלום רב. בהתחלה הייתי מזועזעת מההצעה החצופה שלו, כפי שבוודאי אתם משערים. כמה רגעים אחר כך, בתור אחת שאוהבת להתנסות בדברים חדשים, קרתי לו.

אמרתי לו שבחיים לא עשיתי סקס תמורת תשלום, אבל זה בהחלט מסקרן אותי, ואני מוכנה לנסות אתו באופן חד פעמי. התנאי השני שלי היה שאני בוחרת מה הגבולות שלי, וממש לא מתחייבת לעשות כל פטיש שלו. ואז התעניינתי לדעת מה התשלום.

ספי הסכים לבקשתי ומיד הסביר לי שהוא מוכן לשלם לי אלפיים חמש מאות ₪ לשעה, לא כולל בגדים חדשים ואיכותיים, ארוחות או שהייה בבית מלון אקסקלוסיבי של חמישה כוכבים. נחנקתי לרגע. מאיפה הוא הקריץ את הסכום המטורף הזה? האם הוא מנסה לעבוד עליי, לפתות אותי שאלך אתו ואז לפגוע בי פיסית כמו גם לא לשלם לי?

על מנת לשים הכל על השולחן, הבהרתי לו את חששותיי וביקשתי ממנו את התשלום מראש ויידעתי אתו כי חברותיי עדות לשיחה, ראו אותו, ואם לא אחזור בריאה ושלמה בתום הבילוי שלנו, הן יפנו למשטרה. ושוב הוא הסכים לכל התנאים שלי.

מה אומר ומה אספר? זכיתי לבלות עם ספי רגעים קסומים. הסקס היה מדהים, הוא היה מאוד עדין ולא ביקש ממני דברים מטורפים. מאז הפכתי להיות נערת ליווי באילת קבועה שלו, ואז מצאתי עוד כמה גברים אמידים שהסכימו לאותם התנאים שסיכמתי עם אפי. אז כל הסיפורים והאגדות על נערות ליווי בתל אביב שבאו ממעד סוציו אקונומי נמוך או שעברו חיים קשים הם לא תמיד נכונים, לפעמים המציאות פוגשת אתכם ואתם רק זורמים אתה.