הקפדה בדירות דיסקרטיות

הקפדה בדירות דיסקרטיות

על מה צריך להקפיד כאשר מעוניינים להשתמש בשירותים של דירה דיסקרטית?

בדרך כלל, ניתן להזמין שירותי ליווי בתוך דירה דיסקרטית מהרגע להרגע , אבל לפעמים דווקא הדירה הדיסקרטית שהכי מצאה חן בעינכם עשויה שלא להיות פנויה מתי שאתם רוצים להגיע אליה. על מנת להימנע מתרחיש מצער שכזה, הקדימו לשריין את היום והשעה אשר מתאימים לכם מבעוד מועד. ידועה האמירה – תמונה אחת שווה אלף מלים, לפיכך היכנסו לאתרים שמציעים שירותים של דירות דיסקרטיות, ובחנו היטב את הנראות של דירות דיסקרטיות במגוון התמונות שמוצגות לראווה. בשלב הבא הרימו טלפון למי שהכי נראה לכם סביר, ותבררו אינפורמציה נוספת. עליכם גם לשים לב לתגובות של האדם שמשוחח אתכם בטלפון – האם הוא נשמע לכם מנוסה, מקצועי או מנומס, סביר להניח שכך ייראה גם השירות שתקבלו. תבדקו היטב אם הפרטיות שלכם תישמר היטב, הקפידו לשאול את כל השאלות שעולות לכם בראש, על מנת לאשר או לא. בנוסף לכך, תחפשו ברשת האינטרנט חוות דעת חיוביות, כמו גם שליליות, על הדירה הדיסקרטית שבה אתם מעוניינים.

דירה דיסקרטית מהווה מקום מפלט לבני זוג שבוגדים זה בזו –

כולכם בוודאי מסכימים שאין דבר יותר נורא מלחוות בגידה של בני הזוג שלכם, בעיקר בהיבט הנפשי, היא עשויה להסב לנזק בביטחון העצמי, לתסכול או לחלופין לדכדוך, ולא תמיד קל לצאת מזה. כל האופוריה שאפפה אתכם תתנפץ לרסיסים ברגע, ומאוד קשה להתמודד עמה. בן הזוג שסרח ינסה למצוא מקום מסתור למימוש הפרי האסור, כאשר הקו שמנחה אותו הוא כמובן שמירה על סודיות וחוסר יכולת לאתר ולדעת את מעשיו. בשל כך, הוא לא ייפגש עם בני זוג אחרים במקומות הומים, כמו למשל בית קפה או בית קולנוע, מחשש שיכולים לזהות אותו ולסכל בתכנית שלו לשמור בסתר את הבגידה שלו. על מנת להמשיך ולבגוד מבלי להיתפס, המקומות המושלמים יהיו בתי מלון או דירה דיסקרטית.

לא משנה באיזה מקום בחר הבוגד, הוא יקפיד שלא לשלם בכרטיס אשראי, מכיוון שניתן לבדוק זאת בכל זמן נתון, כי אם הוא ישלם רק במזומן, ובעוד לרוב בבתי מלון צריך לשלם בכרטיס אשראי, האופציה הרצויה ביותר למי שאינו רוצה להיתפס בקלקלתו היא כמובן לבלות בדירה דיסקרטית. דירות דיסקרטיות מצוינות לשם הסוואת הבגידה בשל כך כי בדרך כלל הן ממוקמות באזורים שקטים, ולא הרבה בני אדם פוקדים אותם ביום יום.