סיפורו הכנה של אבשלום – איך נערות ליווי כבשו את לבו?

סיפורו הכנה של אבשלום – איך נערות ליווי כבשו את לבו?

שלום רב לכל הצופים והצופות, או נכון יותר לומר – לכל הקוראים או לכל הקוראות,

הוריי העניקו לי ברגע שהגחתי לאוויר העולם את השם אבשלום, אבל כל מי שמכיר אותי, נוהג לקרוא לי אבשי, ונראה שעם השנים למדתי לאהוב את השם הזה, יותר מהשם המקורי. אני בחור די נאה, אבל נעדר מכל שייכות לבחורים חתיכים באמת, שיכולים בהינף יד להשיג את כל הבחורות הכי כוסיות, איפה ומתי שרק יבוא להם.

בוודאי אתם כבר מבינים, שאין לי יותר מדי ניסיון עם בחורות, לא בדייטים ופרט לא כאשר מדובר על סקס, למען האמת – עד הרגע שהחלטתי ללכת על הקונספט של נערות ליווי חיפה , אשר היווה עבורי את הרגע הכי מכונן שעברתי בחיי. מדוע? אתם שואלים – ובכן, סוף כל סוף יכולתי להרגיש ולהעיד על עצמי שאני גבר גבר, במלוא מובן המלה. בוודאי תבינו כשתקראו את הסיפור שלי.

אז ככה, החלטתי כאמור לשים קץ לאומללות שאפיינה את חיי הבוגרים ולנסות משהו חדש, משהו שישנה את חיי. שמעתי כמה גברים מלחששים, פה ושם, על החוויות שלהן מהשירותים שהם קיבלו לעתים קרובות מידי נערות ליווי– בהתחלה ממש לא התחברתי. לא נראה לי מוסרי לשלם עבור זיונים, או לחלופין לנצל נשים לשם מימוש הגחמות שלי. לאחר כמה ימים שהנושא התבשל ובעבע בקרבי, החלטתי לנסות לבדוק במה דברים אמורים.

נכנסתי לכל מיני אתרים באינטרנט, ומצאתי עולם ומלואו של בחורות מכל וכל. ככל שגלשתי, כך גברה הסקרנות שלי. לפתע קלטה עיני בחורה מהממת. מעולם לא ראיתי בחורה כה מושלמת. הרגשתי שממש הפנטו אותי. לאחר כמה לבטים ביני לבין עצמי, אזרתי אומץ והתקשרתי אליה.

היא מיד ענתה. נדהמתי לגלות שהיא בכלל לא הייתה פריחולה או טיפשה, כפי ששיערתי שתהיה. היא הציגה את עצמה בתור מיכאלה, בספק אם זהו שמה האמתי… לאחר חילופי הדברים, קבענו פגישה בבית מלון סטנדרטי, בשעה הקרובה.

מיהרתי להתקלח, להתגלח, להתבשם, וללבוש את הבגדים הכי אופנתיים שלי.

הגעתי אליה בדיוק בשעה 16.00. הייתי מפוחד וחסר אונים. בעיקר חששתי שלא אדע מה להגיד ומה לעשות, בסקס כמובן.

מיכאלה פתחה את הדלת, וראיתי מולי את הבחורה הכי יפהפייה וסקסית, הרבה יותר מן התמונה באינטרנט. לאחר שהפסקתי לגמגם, החמאתי לה על המראה האקזוטי והמיוחד שלה, והיא הודתה לי בנימוס. הרגשתי צורך להתוודות ואמרתי לה כי אני ממש חסר ניסיון. היא השיבה שאני לא הראשון ובטח לא האחרון, ושלא אדאג, היא תעזור לי.

היא החלה ללטף אותי בעדינות, הורידה ממני את הבגדים ואז הורידה ממנה באיטיות את הבגדים, ומשכה אותי לכיוון המיטה. היא החלה לרדת לי, והרגשתי שאני מתפוצץ. אחר כך שכבנו, והיה מעבר לכל הציפיות שלי. כאשר התלבשנו היא אמרה לי – אבשי, מעולם לא הייתי מאמינה שאין לך ניסיון בסקס, אתה אדיר!!!